Naga Marketsnapis na klawiaturze USDJPYAnalitycy w Danske Banku zmieniają swoje prognozy dla pary walutowej USDJPY w związku z optymizmem wokół wojny handlowej. Teraz ich docelowy poziom wynosi 110,00 w perspektywie 1-3 miesięcy i 112 w ciągu 6-12 miesięcy.


Kurs USDJPY: Wyższe prognozy – Danske Bank

W ostatnich miesiącach globalne rynki odnotowały ponowny optymizm we wszystkim, od rozmów handlowych, ryzyka Brexitu do globalnego popytu. W dalszym ciągu jesteśmy pozytywnie nastawieni do dalszej deeskalacji konfliktu handlowego i poprawy popytu w Chinach, a także rosną nasze perspektywy, co do wyższych poziomów na USDJPY – napisano w raporcie.

Tym samym eksperci zdecydowali się podnieść swoje prognozy dla USDJPY do poziomu 110 w horyzoncie 1M i 3M. Jednocześnie utrzymują oczekiwania co do wzrostu w kierunku 112 w perspektywie 6M i 12M.

Prognoza odzwierciedla optymizm co do globalnego ryzyka i perspektyw wzrostu na przyszły rok oraz oczekiwanie, że nie zobaczymy pogorszenia danych w USA w porównaniu do pierwszego kwartału. Zaobserwowaliśmy także, że EURJPY skutecznie spadł po dwóch latach cyklicznej kompresji, a nasz 12-miesięczny cel wzrósł nieco powyżej poziomu 129,00 – podsumowano.

Purple Trading - Broker STP który zaprasza także zyskownych traderów. SPRAWDŹ NAS
77,4% detalicznych kont CFD traci pieniądze.
Kurs USDJPY na interwale dziennym, źródło tradingviewcom
Kurs USDJPY na interwale dziennym, źródło tradingviewcom


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here