Naga Marketsnapis na klawiaturze USDJPYAnalitycy ds. strategii na rynkach FX w Commerzbanku i Westpac wskazują możliwe scenariusze dla pary walutowej USD/JPY. W ich ocenie popularny „ujek” może w najbliższych dniach pozostać pod presją sprzedających.


Karen Jones, główny analityk w Commerzbanku, zwraca uwagę, że para USD/JPY ponownie była wyprzedawana, a spadki najprawdopodobniej rozciągną się na dwumiesięczną linię wsparcia na poziomie 112.20. Przebicie poniżej otworzy drogę do poziomów 110.56 (średnia MA200) i 109.77 (dołek z sierpnia).

– Gdyby dołek z sierpnia został przebity, następny znajduje się na poziomie 109.20 (minimum z 8 czerwca). Jeszcze niżej znajduje się wsparcie z 29 maja 108.12 i szczyt z lutego 107.91 – napisała Karen Jones.

Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Para USD/JPY pod presją podaży – komentuje Westpac i Commerzbank

Robert Rennie, analityk z Westpac, sugeruje, że od jakiegoś czasu para USD/JPY utknęła w neutralnym punkcie z presją na test poziomów 112.50 i 111.12, które mogą dać dobrą okazję do kupna.

– Poziomy 112.50 i 111.12 mogą zostać poddane testom, biorąc pod uwagę dalsze ryzyko Brexitu w przyszłym tygodniu i słabą reakcję rynku na porozumienie prezydenta Trumpa z prezydentem Xi. W związku z tym widzimy zagrożenie spadkami na najbliższych sesjach, chociaż nadal spodziewamy się wybronienia poziomu 111.75 – uważa Rennie.

Zobacz również: Bank Ameryki typuje 10 największych wydarzeń makroekonomicznych w 2019 roku

Para USD/JPY pod presją podaży – komentuje Westpac i Commerzbanktokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNiewielkie osłabienie kursu złotego (PLN) w obliczu rynkowej paniki
Następny artykuł“Małe NFP” znacznie poniżej oczekiwań
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here