Naga Markets

wieloryb-bitcoina-btcJeden z największych na świecie wielorybów Bitcoina (BTC) silnie wyprzedaje swoje BTC w związku z trwającym wzrostem rynku kryptograficznego. Według BitinFocharts, adres, który był najbogatszym portfelem sprzedał aż 78 484 BTC od ostatniego poniedziałku o wartości ponad 1,825 miliarda dolarów. Kurs BTC/USD konsoliduje w weekend nieco poniżej 23 000 USD.

Bitcoin: Największy wieloryb wyzbył się w tydzień ponad połowę swoich BTC

Wieloryb ma obecnie około 54 398 BTC, co czyni go 13. najbogatszym adresem BTC, w tym uwzględniając portfele giełd. Szybka wyprzedaż dotychczas największego wieloryba pojawia się po stałym okresie akumulacji, gdy jego udziały wzrosły do ​​ponad 132 000 Bitcoinów, najwięcej BTC, jakie kiedykolwiek trzymano w jednym portfelu.Firma krypto-analityczna Santiment zauważa, że ​​aktywność wieloryba BTC wzrosła w poniedziałek.

Ilość transakcji Bitcoinów o wartości ponad 1 miliona dolarów wzrosła do najwyższej wartości od ponad miesiąca. Ruchy wielorybów intensyfikują się, a ruchy takie jak te często mogą być prekursorem zmian w kierunku ceny – napisano.

Źródło: SantimentFeed/Twitter

Bitcoin (BTC) stabilizuje się powyżej 20 000 USD

Firma zauważyła również w zeszłym tygodniu, że duże portfele kontynuowały akumulację, ponieważ liczba adresów zawierających ponad 10 BTC osiągnęła najwyższy poziom od lutego 2021 r. Wartość BTC spada o ponad 0,5% w ciągu ostatnich 24 godzin i rośnie o niecałe 6% w ciągu ostatnich siedmiu dni. Kurs BTC/USD konsoliduje w weekend nieco poniżej 23 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax forum | echo investment akcje kupno | kurs dolara amerykańskiego | orange giełda | aktualny kurs dolar hrywna | akcje 11bit | pgnig wykres |


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

AVA TradeConotoxiaPoprzedni artykułPolski złoty wstaje z kolan! Kurs dolara spadł już o ponad 21 gr.
Następny artykułDolar dominuje waluty w 2022 r. Obniżki stóp dobiją złotego w przyszłym roku
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here