Naga MarketsPallad wraca do wzrostówPallad przełamał przyspieszoną linię trendu wzrostowego, ale zatrzymał się na wsparciu 2200$. Miejsce to trudno nazwać przypadkowym, skoro przynajmniej dwukrotnie posiadacze długich pozycji realizowali swoje strategie w tym miejscu.

Pallad przełamał linię trendu wzrostowego

Nie inaczej jest dzisiaj. Kończy się sesja europejska,  a cena tego metalu podskoczyła do połowy piątkowej świecy. Zmienność zapewne powoli będzie wygasać, gdyż większe świece od dzisiejszej zdarzały się dość rzadko.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że czerwone wsparcie jest potwierdzone mierzeniem kierunkowym Fibonacciego o wielkości 100%. Oznacza to, że lipcowe spadki będące bazą do tego mierzenia, są tej samej długości co aktualna przecena Palladu.

Ostatnie serie czarnych świec tworzyły korekty, co zmusza do założenia, że i tym razem może być podobnie.

W takim przypadku wzrok należy skierować ku ostatnim szczytom 2500$. Wcześniej jako opór można jeszcze wskazać połowę zakresu ostatniej zmienności, czyli cenę 2350$. Ten lokalny opór potrafił na kilka sesji zatrzymać wzrosty na Palladium.

Zmiana sentymentu możliwa będzie dopiero po spadkach poniżej czerwonego obszaru, który jest ostatnią linią obrony dla kontynuacji trendu wzrostowego. W takim przypadku kolejny dołek mógłby mieć miejsce na poziomie 2050$.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pknorlen notowania | notowania ropy naftowej | forum gieldowe | akcje cd projekt | gpw pgnig |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here