Naga Markets

Rynki finansowe w USA niemal w ogóle nie zareagowały na zamieszanie wokół wyborów, zauważył Maciej Leściorz z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 8 stycznia 2021 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na aktualną sytuację amerykańskiego rynku pracy oraz omówiono wykresy ropy naftowej i najważniejszych indeksów giełdowych. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości ze świata finansów.

  • Jak na początku nowego roku wygląda amerykański rynek pracy?
  • Jak pakiety fiskalne wpływają na pracowitość Amerykanów?
  • Cena ropy naftowej kontynuuje systematyczny wzrost. Dokąd zmierzają notowania czarnego złota?
  • Hossa na Wall Street, DAX i WIG20. Czego oczekiwać od rynków akcji w najbliższym czasie?A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułUSA: słabe NFP wymuszą dodatkowe wsparcie fiskalne. USD w górę
Następny artykułWzrost Bitcoina o 100% do połowy 2022 r. Im droższy tym mniej ryzykowny
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here