Naga MarketsDom Maklerski X-Trade Brokers informuje, że cała baza edukacyjna XTB jest już dostępna bezpośrednio z poziomu platformy xStation, dzięki czemu wystarczy jedynie mieć dostęp do konta demo lub real, aby wygodnie przełączać się pomiędzy wykresami a szkoleniami lub nawet analizować wykres podczas oglądania.

Jakie zmiany wprowadzono?

  • Nowe materiały edukacyjne – obecnie znajdziesz ponad 100 godzin szkoleń wideo
  • Więcej materiałów kwalifikujących do statusu klienta doświadczonego – w tym najnowszy kurs z Maciejem Golińskim
  • 3 poziomy dostępu – demo, real, aktywny real
  • Znaczące zmiany w wyglądzie i funkcjonalnościach sekcji edukacyjnej – intuicyjna i łatwa obsługa

ODBIERZ PAKIET EDUKACYJNY

Edukacja XTB wyróżniona w konkursie Invest Cuffs

– Cieszy nas ogromnie fakt, że nasza praca została doceniona! Otrzymaliśmy nagrodę w konkursie Invest Cuffs 2020 za wkład w edukację inwestorów – napisano w nocie prasowej XTB.

Edukacja inwestorów to jeden z ważniejszych priorytetów XTB, któremu zależny na tym, aby klienci rozumieli mechanizmy działania rynków finansowych i mieli możliwość nauki od doświadczonych inwestorów.

Zostań Klientem XTB i otrzymaj dostęp do pełnego pakietu edukacyjnego. Dowiedz się więcej na: https://pl.xtb.com/pakiet-edukacyjny

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here