Naga MarketsEcho Investment rozpoczęło długoterminową współpracę z firmą InPost, która zakłada, że przy inwestycjach mieszkaniowych i wielofunkcyjnych dewelopera będą montowane Paczkomaty, podały spółki. Pierwsze urządzenie już zostało zainstalowane przy warszawskim projekcie Moje Miejsce. Kolejne Paczkomaty powstaną przy osiedlach w Krakowie i Poznaniu.

InPost jest pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów

“Paczkomat stał się niezbędną częścią infrastruktury miejskiej, gdyż ułatwia codziennie życie mieszkańcom. Nie jest więc zaskoczeniem, że zauważyli to także deweloperzy i postanowili projektować nowe osiedla z uwzględnieniem miejsca na Paczkomaty. Jesteśmy zawsze blisko ludzi, dlatego nasze plany rozwoju obejmują również nowo powstające założenia urbanistyczne – zarówno te mieszkaniowe, jak i usługowe. Współpraca z deweloperami i Paczkomaty na osiedlach mieszkaniowych to jeden z elementów rozbudowy naszej sieci. Kluczowym czynnikiem przy wyborze miejsca jest jego dogodne położenie i dostępność dla użytkowników. Uruchomienie Paczkomatu w inwestycji Moje Miejsce w Warszawie to dopiero początek naszej współpracy” – powiedział prezes InPost Rafał Brzoska, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
InPost jest pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów – samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii, umożliwia odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw – 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu, przypomniano.

Współpracę Echo Investment i InPostu zainaugurował Paczkomat na Moim Miejscu. Jest to nowo zaprojektowany fragment Warszawy, gdzie znajdują się mieszkania, punkty usługowe i biura. Latem 2020 r. deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie dla 5 budynków mieszkaniowych z 243 lokalami. Natomiast na początku 2021 r. Echo Investment zakończy budowę ostatniej części Mojego Miejsca – biurowca oraz otaczającej go przestrzeni publicznej.

“Wprowadzamy kolejne udogodnienie dla mieszkańców oraz użytkowników naszych osiedli i projektów wielofunkcyjnych. Do tej pory instalowaliśmy skrzynki Pakomatic, z których przesyłki pocztowe i kurierskie odbierać mogli mieszkańcy. Postanowiliśmy pójść krok dalej i nawiązać współpracę z InPostem. Z Paczkomatu przy warszawskim projekcie Moje Miejsce mogą korzystać zarówno mieszkańcy, pracownicy biurowca, jak i pozostali użytkownicy. Prowadzimy już rozmowy na temat instalacji kolejnych Paczkomatów. Urządzenia staną m.in. na naszych osiedlach w Krakowie i Poznaniu, a pozostałe lokalizacje czekają na zatwierdzenie. Wierzymy, że dodanie tej usługi do naszych inwestycji zwiększy komfort życia ich mieszkańców” – dodał manager ds. CSR i CSV w Echo Investment Kazimierz Monkiewicz.

Od końca 2018 r. Echo Investment, na wszystkich realizowanych osiedlach, instaluje punkty odbioru paczek pocztowych i kurierskich Pakomatic. Z tego udogodnienia korzystać mogą już m.in. mieszkańcy osiedla Jarzębinowego w Łodzi, osiedla Jaśminowego czy Browarów Warszawskich. Dzięki specjalnej aplikacji kurier lub listonosz mogą połączyć się z modułami skrzynek i zostawić przesyłkę, podano także.

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: indeks sp500 | kursy kryptowalut wykres | bitcoin info | s&p notowania |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here