Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

P.A. Nova SA jest firmą oferującą usługi w zakresie realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju.

Te artykuły również Cię zainteresują
panova

Spółka należała do ścisłej czołówki najmocniej zyskujących firm podczas ostatniej sesji ubiegłego tygodnia. Wzrosty ostatecznie osiągnęły poziom 12% choć wynik w ciągu dnia był jeszcze lepszy. Udanie został zakończy cały tydzień, w którym akcje zdrożały o niemal 20%. Piątkowa zwyżka to reakcja rynku na pozytywne informacje dotyczące wygranego przetargu na budowę sklepu Ikei w Lublinie. Umowa warta jest niemal 66 mln zł i powinna wpłynąć na poprawę wyników w przyszłości. Spółka snuje także plany wejścia na rynek niemiecki co także powinno podobać się inwestorom. Co do samej techniki, trzeba zaznaczyć, że spółka jest niezła pod tym względem, przynajmniej jeżeli chodzi o respektowanie poziomów wsparcia czy oporu. Wybicie, które właśnie się dokonało powinno w dłuższym terminie skutkować wzrostami do kolejnego oporu w rejonie 35 zł. Możliwe oczywiście, że wcześniej dojdzie jednak do korekty. O szansach na wzrosty pisałem ostatnio 26 sierpnia.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Komputronik jest polskim dystrybutorem sprzętu i oprogramowania komputerowego oraz elektroniki użytkowej.

komputronik

W miniony piątek spółka zanotowała pierwszą od dłuższego czasu udaną sesję. Akcje rosły o 5,6% w asyście najwyższych obrotów od początku roku. Wzrosty są efektem opublikowania wyników za okres wakacyjny, w którym zarówno zyski jak i przychody rosły w tempie dwucyfrowym. Spółka pozytywnie ocenia także perspektywy na dalszy okres, zwłaszcza wzrost sprzedaży poprzez posiadane punkty oraz przez internet. Z punktu widzenia czysto technicznego, odreagowanie przychodzi na poziomie 5 zł i przy dolnej krawędzi kanału spadkowego, z którym mamy do czynienia od kwietnia. Wydaje się, że kupujący powinni doprowadzić do odreagowania przynajmniej do górnej krawędzi czyli okolic 6 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here