Conotoxia

OX Markets nie znajduje się na liście polecanych brokerów Comparic.pl.

Portal Comparic.pl prowadzi listę polecanych brokerów.

OX Markets – informacje o brokerze

OX Markets to marka należąca do firmy OX Capital Markets Ltd zarejestrowanej na Cyprze. Firma znajduje się pod nadzorem cypryjskiego regulatora CySEC pod numerem licencji: 274/15. Broker posiada także regulacje MiFID. Jest to dość młody broker, na rynku oferuje swoje usługi dopiero od 2015 roku. Pewną niedogodnością dla klientów z Polski może być brak strony w ojczystym języku, aczkolwiek jest ona dość prosta i podstawowa znajomość angielskiego w zupełności wystarcza aby zdobyć niezbędne informacje. Niestety, broker nie oferuje także wsparcia dla klientów w języku polskim.

Warunki transakcyjne oraz oferta brokera OX Markets

Broker zapewnia wszechstronne możliwości handlowe w zakresie handlu Forex i CFD oferując najpopularniejsze instrumenty handlowe, w tym pary walutowe, metale, indeksy i kontrakty terminowe. Niestety na stronie brokera można znaleźć bardzo niewiele informacji.

Typ konta MICRO BRONZE SILVER GOLD
Depozyt USD 250-2499 2500-4999 5000-9999 10000-25000
Konto DEMO Darmowe przez 7 dni Darmowe bez limitu czasu Darmowe bez limitu czasu Darmowe bez limitu czasu
Bonus do depozytu Do 25% Do 50% Do 100% Do 100%

Platformy transakcyjne oferowane przez FXCM

Broker OX MArkets oferuje dostęp do rynków finansowych za pośrednictwem platform MetaTrader 4 i MetaTrader 5. Ponadto w ofercie mamy także możliwość skorzystania z oprogramowani ana urządzenia mobilne, tak aby mieć dostęp do rynków przez 24 godziny na dobę. Niestety na stronie brokera nie podano więcej szczegółów.

Dodatkowe usługi

Broker oferuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku inwestycyjnego. Oznacza to, że maksymalna strata nigdy nie przekroczy dostępnych środków klienta na danym koncie. W związku z tym salda klientów nigdy nie są ujemne, więc nigdy nie stracą oni więcej niż to, co wpłacono, nawet w przypadku silnych wahań na rynku.

Opinie w Internecie

Podziel się opinią o brokerze na forum.comparic.pl – wątek o OX Markets.

Podsumowanie

Jest to broker, który prowadzi swoja działalność od dość niedawna. Podlega regulacji cypryjskiej. Głównym mankamentem zdaje się być bardzo uboga w informacje strona internetowa, pozbawiona także wsparcia w języku polskim. Przeglądając witrynę znajdziemy bardzo ograniczone informacje o rodzajach rachunków czy tez o warunkach handlowych. Jednym z atutów zdaje się być ochrona przed ujemnym saldem, aczkolwiek jest to obecnie dość powszechnie stosowana praktyka.