Naga MarketsOvid Works zadebiutuje na NewConnect 31 lipcaOvid Works, niezależne studio gamingowe z Warszawy łączące opowiadanie historii z interaktywną rozrywką, jest o krok od debiutu na rynku NewConnect. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła Dokument Informacyjny spółki oraz wyznaczyła pierwszy dzień notowań. Debiut na warszawskiej giełdzie odbędzie się 31 lipca br.

Spółka wierzy w perspektywy dalszego rozwoju i liczy na udany debiut

Przed nami ważny moment debiutu na rynku NewConnect. Jesteśmy wciąż młodą i dynamicznie rozwijającą się spółką. Wierzę, że inwestorzy docenią naszą pracę i perspektywy rozwoju, podobnie jak miało to miejsce w trakcie wcześniejszych emisji akcji, a sam debiut będzie udany. – komentuje Jacek Dębowski, prezes Ovid Works.

Debiut Ovid Works na NewConnect odbędzie się 31 lipca o godzinie 11:00. Do obrotu zostaną wprowadzone już istniejące akcje, debiut na giełdzie nie jest związany z emisją nowych akcji. Uroczystość debiutu będzie transmitowana w kanałach społecznościowych Giełdy Papierów Wartościowych.

Tegoroczne wakacje są niezwykle ważne dla Ovid Works. Oprócz debiutu na NewConnect studio jest również o krok od premiery swojej flagowej gry Metamorhosis. Zgodnie z założeniami gra ma być wydana jeszcze w trwające wakacje.

Z grą wiążemy spore nadzieje. Uważamy, że przypadnie ona do gustu szerokiemu gronu graczy. Niezwykła podróż naszego bohatera przez magiczny, ręcznie malowany świat Metamorfozy przy muzyce skomponowanej przez Mikołaja Stroińskiego i Garry’ego Schymana opowiada historię, w którą włożyliśmy bardzo wiele pracy i serca. Przede wszystkim Metamorphosis zbierała świetny feedback na przedpremierowych targach, została okrzyknięta Best of show m.in. na PAX East 2020 – Ars Technica, GDC 2019 – GameSpot i Game Informer oraz EGX 2019 – Rock Paper Shotgun. Jest ona niezwykle dopracowana pod względem artystycznym i programistycznym, co m.in. docenił Epic Games, przyznając nam grant. – dodaje Jacek Dębowski.

Gra Metamorphosis inspirowana jest powieściami Franza Kafki, przede wszystkim Metamorfozą, Procesem oraz Zamkiem. Gracze wcielą się w człowieka który w tajemniczy sposób zmienił się w insekta. Głównym zadaniem jest znalezienie sposobu na powrót do naszego ciała. Świat gry charakteryzują ręcznie malowane elementy, które w niesamowity sposób oddają surrealistyczny klimat całej rozgrywce. Ovid Works pracuje także nad grą Nemesis: Distress oraz Interkosmos 2: Falling Star. Gra Nemesis współtworzona jest z Awaken Realms. Będzie to multiplayer osadzony w uniwersum kultowej gry planszowej Nemesis (autorstwa wspominanego Awaken Realms). Co ciekawe, dodatek do gry planszowej zebrał w połowie czerwca ponad 5 mln GBP na platformie Kickstarter. Z kolei Falling Star to VR-owa gra z możliwością rozgrywki z drugą osobą, która w odróżnieniu od poprzednika będzie również grywalna bez hełmu VR. Obie gry będą miały swoją premierę w 2021 r.

Ovid Works wydał w 2017 r. grę Interkosmos, która była pierwszą, ambitną produkcją VR młodego studia. Gra została dobrze przyjęta przez graczy. Zebrała 91% pozytywnych recenzji na platformie Steam.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCeny złota w okolicach 2000 USD. Czy to ostateczny cel?
Następny artykułAsbis [ASB], Kruk [KRU] – Gorące spółki dnia
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here