Naga MarketsOverbalance Price Action jest strategią, która opiera się na klasycznej definicji trendu wspartej setupami Price Action. W poniższym linku znajduje się jej dokładny opis wraz z wykresami.


PEŁNY OPIS STRATEGII OVERBALANCE PRICE ACTION

NZDUSD:NZDUSD.stpDaily

To co bez wątpienia rozstrzygnie dalsze losy tej pary to dzisiejsza aukcja mleka oraz piątkowe Non-Farm Payrolls. Tymczasem jak spojrzymy na wykres D1 zobaczymy, że wyczuwalny jest pewien sentyment dla NZD.

Dzisiaj w nocy została zniesiona największa korekta ruchu spadkowego A-B. W ten sposób został zidentyfikowany nowy dołek, który znajduje się powyżej poprzedniego.

NZDUSD_overW związku z tym obecnie znajdujemy się w trendzie wzrostowym. W przypadku korekty w okolice 0.6596 połączonym z sygnałem do zajęcia pozycji, pojawi się okazja do dołączenia do obozu byków. Jednakże warto zachować ostrożność i rozważyć zamknięcie pozycji przed piątkowym odczytem.NZDUSDfinal

Zarejestruj się na bezpłatny Live Trading z Trading EliteConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułJak daleko skoryguje NZD/USD? Rekomendacja Societe Generale.
Następny artykułAnaliza Ichimoku kakao, soku pomarańczowego, cukru 1 grudnia 2015
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here