Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tleZapraszam serdecznie na kolejny webinar poświęcony metodzie Overbalance, który odbędzie się już dziś (czwartek) o godzinie 20:00. Będzie to kolejne spotkanie poświęcone metodologii, która pozwala zajmować pozycje w zgodzie z panującą tendencją.


Po raz kolejny na spotkaniu zostanie przedstawiona strategia Overbalance, którą stosuję każdego dnia na niemieckim indeksie giełdowym DAX. Na poprzednich spotkaniach poruszyliśmy podstawy strategii, a także typowy handel intraday. Dziś omówimy również wyższe przedziały czasowe. Łączenie handlu na na niskich przedziałach czasowych z tymi wyższymi jest szczególnie “ciężkim” i wymagającym podejściem, dlatego powiem też o tym, jak pogodzić różne TF-y.

Agenda spotkania:

  • Jak połączyć układy z różnych interwałów czasowych
  • Który interwał czasowy będzie lepszy
  • Jak zarządzać kapitałem
  • Zlecenie stop czy limit?

Nie masz czasu o 20:00? Nic straconego! Zarejestruj się, aby otrzymać nagranie wideo.

Zapisz mnie!

W spotkaniu mogą uczestniczyć zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani uczestnicy rynku. Jest to już kolejny webinar z cyklu o Overbalance, jednak żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi :). W czwartek skupimy się tylko i wyłącznie na niemieckim indeksie DAX.

Overbalance na dax

Transakcje na przykładzie indeksu DAXtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here