Naga MarketsInwestowanie i trading, jak każde dziedziny życia wymagają odpowiedniego podejścia oraz wypracowania schematów, które działają. A co jeśli takie schematy już są i można je wykorzystywać… Strategie tradingowe i inwestycyjne są podstawowowym narzędziem tradera, ale jak wybrać te odpowiednie?

Już 25 kwietnia o godz. 18:00, podczas darmowego szkolenia online, Krzysztof Kamiński przybliży korzyści, jakie daje stosowanie strategii Overbalance na indeksach giełdowych.

Strategia Overbalance na Indeksach Giełdowych

Strategię Overbalance można nazwać prostotą w najczystszej odsłonie. Pozwala ona na skuteczne wykorzystanie jej w praktyce.

Londyn

Strategia Overbalance na indeksach giełdowych używa narzędzi Fibo do mierzenia wielkości korekt. Dzięki tej strategii w łatwy sposób określa się panujący trend wyższego rzędu. W prosty i przejrzysty sposób wskazuje ona moment wejścia w transakcję, z zachowaniem odpowiedniej proporcji zysku do ryzyka, jak również zasad zarządzania kapitałem i ryzykiem.

Zapisz się już teraz!

Zarejestruj się na to darmowe szkolenie online i zyskaj bezcenną wiedzę od praktyka rynkowego. Start spotkania w czwartek, 25 kwietnia o 18:00. Rejestracji mozesz dokonać klikając tutaj.

Weź udział w szkoleniu

Prowadzący

Krzysztof Kamiński

Krzysztof Kamiński jest ekspertem Finvest Group. Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych m.in. dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów CFD na świecie.

Zapraszam na spotkanie on-line, podczas którego przedstawię metodologię otwierania pozycji rynkowych bazujących na analizie trendu.” – Krzysztof Kamiński.

Dołącz do webinaru

Organizator i Partnerzy

Miło nam poinformować, że Comparic, wraz z Trader’s Area oraz Finvest Group zostali patronami szkolenia “Strategia Overbalance na Indeksach Giełdowych” organizowanego przez Noble Markets.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here