Naga MarketsInwestowanie i trading, jak każde dziedziny życia wymagają odpowiedniego podejścia oraz wypracowania schematów, które działają. A co jeśli takie schematy już są i można je wykorzystywać… Strategie tradingowe i inwestycyjne są podstawowowym narzędziem tradera, ale jak wybrać te odpowiednie?

Już 25 kwietnia o godz. 18:00, podczas darmowego szkolenia online, Krzysztof Kamiński przybliży korzyści, jakie daje stosowanie strategii Overbalance na indeksach giełdowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Strategia Overbalance na Indeksach Giełdowych

Strategię Overbalance można nazwać prostotą w najczystszej odsłonie. Pozwala ona na skuteczne wykorzystanie jej w praktyce.

Londyn

Strategia Overbalance na indeksach giełdowych używa narzędzi Fibo do mierzenia wielkości korekt. Dzięki tej strategii w łatwy sposób określa się panujący trend wyższego rzędu. W prosty i przejrzysty sposób wskazuje ona moment wejścia w transakcję, z zachowaniem odpowiedniej proporcji zysku do ryzyka, jak również zasad zarządzania kapitałem i ryzykiem.

Zapisz się już teraz!

Zarejestruj się na to darmowe szkolenie online i zyskaj bezcenną wiedzę od praktyka rynkowego. Start spotkania w czwartek, 25 kwietnia o 18:00. Rejestracji mozesz dokonać klikając tutaj.

Weź udział w szkoleniu

Prowadzący

Krzysztof Kamiński

Krzysztof Kamiński jest ekspertem Finvest Group. Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych m.in. dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów CFD na świecie.

Zapraszam na spotkanie on-line, podczas którego przedstawię metodologię otwierania pozycji rynkowych bazujących na analizie trendu.” – Krzysztof Kamiński.

Dołącz do webinaru

Organizator i Partnerzy

Miło nam poinformować, że Comparic, wraz z Trader’s Area oraz Finvest Group zostali patronami szkolenia “Strategia Overbalance na Indeksach Giełdowych” organizowanego przez Noble Markets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here