Naga MarketsDziś tj. 21 sierpnia analitycy działu strategii na rynku FX w grupie bankowej United Overseas Bank określili dalszy kurs pary walutowej NZD/USD i uzasadnili swoją opinię licznymi spostrzeżeniami oraz technicznymi aspektami wykresu w krótkim i średnim terminie.


Rekomendacje dużych banków publikujemy przy wsparciu brokera STO.

Analitycy FX grupy OUB napisali, iż ich stanowisko odnośnie USD/CAD pozostaje neutralne, a para wskazuje na dalszą konsolidację w najbliższym czasie.

Komentarz do interwału D1: “Para NZD/USD przebiła w ostatnich dniach poziom konsolidacji 0.6595 – 0.6645, który oczekiwaliśmy w ostatnim czasie. Pomimo ostatnich wzrostów nie oczekujemy kontynuacji ruchu wzrostowego na tej parze. Będzie dla nas zaskoczeniem przebicie przez cenę oporu 0.6690. W naszej opinii najbliższe poziomu wsparcia to 0.6630 oraz 0.6605.”

Zobacz również: Commerzbank komentuje dalszy kurs EUR/GBP

Zostań klientem STO i otrzymuj tygodniowe Big Bank Report

Rozwój sytuacji w przeciągu najbliższych 1-3 tygodni: “Właśnie wczoraj określiliśmy nasz sentyment na neutralny (20 sierpnia) i póki co nie ma przesłanek, aby obecny stan miał się zmienić. Jak podkreślaliśmy, uważamy, że obecny ruch ceny będzie początkowym etapem fazy konsolidacji. Innymi słowy, oczekujemy konsolidacji na parze NZD/USD w zakresie 0.6560 – 0.06690.”

We wtorkowy wieczór górne ograniczenie konsolidacji jest poddawne próbie i znajduje się pod silną presją kupujących. Do godziny 20:00 cena znajduje się w okolicach poziomu 0.6700 tym samym naruszając konsolidację wskazaną przez analityków UOB.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here