Naga Markets

Logo Berkshire HathawayOszuści czekają tylko, aby dobrać się funduszy niezorientowanych w temacie inwestycji – tym razem podszywając się pod fundusz miliardera, Warrena Buffetta. Berkshire Hathaway w weekend Inc. zaprzeczył powiązaniom ze stroną internetową poświęconą kryptowalutom, która wydaje się używać nazwy firmy.

  • Warren Buffett zaprzecza, by miał mieć coś wspólnego z firmą używających nazwy jego funduszu 
  • Spółka berkshirehathawaytx.com używa bezpodstawnie nazwy funduszu
  • Partnerem artykułu jest Interactive Brokers, sprawdź ofertę już teraz

Berkshire zaprzecza powiązaniom z witryną kryptowalutową

Berkshire Hathaway Inc. wydał w weekend oficjalny komunikat, w którym to fundusz miliardera, Warrena Buffetta zaprzeczył powiązaniom ze stroną internetową poświęconą kryptowalutom, która wydaje się używać nazwy firmy.

W sobotę zwróciło naszą uwagę, że istnieje podmiot używający nazwy Berkshire Hathaway z adresem internetowym berkshirehathawaytx.com. Podmiot, który posiada ten adres internetowy, nie ma żadnych powiązań z Berkshire Hathaway Inc. lub jego prezesem i dyrektorem generalnym, Warrenem E. Buffettem – podała firma w oświadczeniu.

wykres Kurs akcji Berkshire seria B 21.11.2022
Kurs akcji Berkshire seria B 21.11.2022

Przenieś swój trading na kolejny poziom razem z brokerem Interactive Brokers. Skorzystaj z oferty inwestowania w akcje:

CHCĘ INWESTOWAĆ Z INTERACTIVE BROKERS

Zobacz również: 6 rzeczy, które zdaniem Warrena Buffetta powinieneś zrobić ze swoimi pieniędzmi w 2016 roku

Spoglądając na podszywającą się stronę internetową poświęconą kryptowalutom, “BerkshireHathawaytx.com” została założona w 2020 roku i znajduje się w Teksasie. Jego celem było zapewnienie inwestorom szansy na uzyskanie całkowicie pasywnego dochodu poprzez inwestycje w “wydobycie kryptowalut“. Fundusz Buffetta zaprzecza, by taki projekt mógł kiedykolwiek powstać.

Autor poleca również:

XTB

Sponsorem publikacji jest Interactive Brokers CE. Spółka Interactive Brokers Central Europe Zrt. (IBCE) jest regulowana przez MNB. IBCE nie ponosi odpowiedzialności za treść tego artykułu. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem utraty Twojego kapitału. Niektóre produkty finansowe nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Klienci powinni zapoznać się z odpowiednimi ostrzeżeniami o ryzyku przed inwestowaniem.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułPoniedziałkowe kursy walut – dolar, funt, frank i euro – 21 listopada 2022 roku
Następny artykułCena srebra wobec największego od dekad deficytu na rynku
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here