Naga MarketsPolski rynek e-commerce znów budzi emocje – głównie za sprawą współpracy jaką podjął Merlin Group z Krypto Jam, a która ma wprowadzić tą pierwszą spółkę w świat blockchain. Lecz nie tylko jedna z najstarszych polskich księgarń internetowych zamierza wykorzystać kolejną rewolucję informatyczną. Wśród obiecujących, polskich projektów istnieje również Aligato..


… które do tej pory pozostawało jednym z licznych konkurentów giganta polskiego rynku sprzedaży internetowej – Allegro. Jednak popularny serwis aukcyjny powinien mieć się na baczności bowiem Aligato szykuje się do zaprezentowania nowej, odświeżonej platformy, która może sporo namieszać w branży.

Aligato 2.0 to zupełnie nowy i pierwszy tego typu projekt w Polsce zakładający między innymi rozwój sztucznej inteligencji, a nawet… własnej floty autonomicznych dronów. Pomysły, które rozwijane są w Stanach wysiłkami takich marek jak Amazon czy Wal-Mart sprowadzone mają zostać nad Wisłę właśnie poprzez zespół Aligato. Sfinansowaniu nowej jakości polskiego e-commerce ma służyć trwające właśnie Initial Coin Offering.

Pospiesz się i kup taniej

Tylko do niedzieli, 29 lipca trwać będzie ostatnia, czwarta faza pre-ICO w trakcie której można zakupić AligatoCoin z znacznym rabatem. Inwestorzy, którzy zakupili tokeny w obecnej fazie pre-ICO już w trakcie samego ICO zyskają 20% bowiem o tyle podrożeje ALC po najbliższej niedzieli.

Jak zakupić tokeny i stać się jednym z inwestorów prawdopodobnie największego projektu e-commerce w Polsce, a nawet w naszej części Europy? To proste – wystarczy wejść na stronę projektu wpisać pożądaną przez nas liczbę tokenów, które chcemy kupić i przejść do zapłaty. Tą uiścić możemy zarówno w dolarach jak i kryptowalutach – Bitcoin, Ethereum, Litecoin czy… Doge.

Czytaj też: Aligato 2.0 – blockchainowa rewolucja e-commerce>>>

Bazujące na już działającym portalu aukcyjnym i tworzone przez zespół doświadczonych ludzi wspieranych przez liczne grono znanych w środowisku blockchain specjalistów (niedawno do doradców AligatoCoin dołączył Mike Satoshi) Aligato 2.0 już w tym momencie ma silniejsze podstawy niż zdecydowana większość aktualnie trwających ICO. Gwarancja wzrostu ceny tokenu w kolejnej fazie finansowania sprawia, że z punktu widzenia inwestycyjnego AligatoCoin jest niezwykle ciekawą propozycją.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here