Naga MarketsNaucz się inwestować! Zapisz się na roczny cykl szkoleń z guru Traderów!

“You can be free. You can live and work anywhere in the world. You can be independent from routine and not answer to anybody” – Dr. Alexander Elder, Trading for a Living.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dziś mija ostatni dzień na zapisanie się na darmowe szkolenie i skorzystanie z możliwości nauczenia się tradingu od guru traderów dr Alexandra Eldera.

Dr Alexander Elder to znany i ceniony na arenie międzynarodowej profesjonalny trader, który od ponad 20 lat uczy sztuki inwestycji, prowadząc seminaria i spotkania dla inwestorów na całym świecie. Jako podaje XTB na szkoleniu poruszone będą tematy dot. indeksów, walut, akcji – co kupić i kiedy?

Uczestnicy dowiedzą się jak poprzez odpowiednie nastawienie, opanowanie, wykorzystanie wiedzy i obserwacji znaleźć strategię na sukces. Poznają metody analizy bieżącej sytuacji na rynkach oraz identyfikacji odpowiednich momentów inwestycyjnych.Odbędą się warsztaty jak zarządzać portfelem inwestycyjnym. A to wszystko poparte będzie praktyczną analizą aktualnej sytuacji rynkowej.

Szkolenie polecamy dla graczy giełdowych, ekonomistów, analityków rynku i studentów. Z pewnością warsztaty będą źródłem cennych wskazówek zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na stronie brokera – kliknij tutaj.

Więcej o szkoleniu i dr Alexandrze Elderze tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here