Naga MarketsOstatni debiut tego roku. Detalion Games wchodzi na NewConnectPodczas jutrzejszej sesji, na godzinę 11:30 zaplanowano ostatni debiut spółki w tym roku. Zaszczytu wejścia na rynek dostąpi producent gier Detalion Games. Jest to kolejna spółka poszerzająca Grupę PlayWay. Spółkę na parkiet wprowadza Grupa INC.

  • Już jutro debiut Detalion Games na NewConnect
  • To kolejna spółka z Grupy PlayWay
  • Już w I kw. 2021 roku spółka wypuści “Nemezis Mysterious Journey III”
  • Czy powtórzy się częsty schemat debiutów spółek PlayWay?

„To już pewne, że jeszcze w tym roku dołączymy do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Bardzo cieszymy się, że proces ten przebiegł sprawnie. Jest to wyjątkowy dzień dla nas i naszych inwestorów. Giełdowy debiut to kolejny krok milowy w rozwoju Detalion Games” – mówi Aleksandra Cwalina, prezes Detalion Games.

Te artykuły również Cię zainteresują
Oglądaj na żywo relację z debiutu Detalion Games (29.12.2020 od godziny 11:30)

Obecnie najważniejszą produkcją studia jest gra „Nemezis Mysterious Journey III”, na którą firma pozyskała 1,4 mln zł podczas kampanii crowdfundingowej. Gra zadebiutuje już w I kwartale 2021 roku. Jest to gra przygodowa z licznymi zagadkami logicznymi. Spółka uważa, że w tym segmencie znajdzie swoją niszę.

„Chcemy przedstawić graczom oryginalny świat, oferujący im unikalne doświadczenie. Wiemy, że na rynku gier przygodowo-logicznych występuje duża luka pomiędzy tym, jakich produkcji oczekują gracze, a tym, jakie dostają. Jako doświadczony zespół z dużą wiedzą i know-how w zakresie tworzenia takich tytułów, wiemy jak ją zapełnić” – wyjaśnia Aleksandra Cwalina.

Co do samego kupna akcji na debiucie, polecamy obszerne opracowanie statystyczne debiutów spółek ze stajni PlayWay. W ogromnej większości przypadków, spółki te dają zarobić, jednak pierwsze sesje po IPO wypadają dość słabo i można nabyć akcje po cenie niższej niż z dnia debiutu. Tak był niedawno przy debiucie Play2Chill.

Czytaj: Historia i statystyki debiutów spółek z Grupy PlayWay

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here