Naga MarketsOscylatory - praktyczne wykorzystanie wskaźników w tradingu cz.2. Arek Jóźwiak zaprasza na webinarJednymi z bardziej popularnych wskaźników wykorzystywanych w celu przeprowadzenia analizy technicznej notowań instrumentów finansowych są oscylatory. Jedne z nich są wskaźnikami zmienności, inne momentum, a jeszcze inne sygnalizują kierunek trendu. Zrozumienie, co konkretnie przedstawia dany oscylator jest kluczowe, by w tradingu nie wykorzystywać wielu narzędzi pokazujących te same informacje.

  • Arek Jóźwiak wraz z brokerem FP Markets zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się w czwartek, 20 maja 2021 r.
  • Podczas tego webinaru dowiesz się, jak praktycznie korzystać z oscylatorów

Oscylatory w praktyce

Łącząc ze sobą poszczególne wskaźniki należy dobierać je tak, by każdy obrazował inne informacje nt. rynku. Dzięki takiemu podejściu nasza strategia może zauważalnie zyskać na skuteczności, co przełoży się także na jej zyskowność.

Bez względu na to, z którego konkretnie oscylatora korzystamy, kluczowe jest również zrozumienie informacji, które przedstawia wskaźnik. Samo wnioskowanie, że jeżeli wartość oscylatora jest wysoko, to rynek musi zacząć spadać, a jeżeli oscylator jest w dolnej granicy swojego przedziału, to wkrótce muszą pojawić się wzrosty jest bowiem błędne.

Jest to już czwarty webinar organizowany wraz z brokerem FP Markets dotyczący praktycznego wykorzystania oscylatorów, gdzie omówimy szczegółową specyfikację tych wskaźników, zbadamy różnice między nimi oraz powiemy, jak interpretować konkretne wskazania. Wyjaśnimy również i pokażemy na konkretnych przykładach, dlaczego wiele osób błędnie interpretuje potencjalne sygnały transakcyjne generowane przy pomocy tych narzędzi.

Biorę udział!

Spotkanie odbędzie się w czwartek (20 maja 2021 r.) o godz. 20:00.

fpmarkets

Sylwetka prowadzącego

Arkadiusz Jóźwiak – Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy.

Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs oraz twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób.

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here