Naga Markets

Oscylatory - które z nich warto wykorzystywać? Arek Jóźwiak zaprasza na czwartkowy webinarJednymi z bardziej popularnych wskaźników wykorzystywanych w celu przeprowadzenia analizy technicznej notowań instrumentów finansowych są oscylatory. Okazuje się jednak, że choć są one do siebie bardzo podobne, to przez wzgląd, iż powstają w oparciu o wyliczenia uwzględniające różne wartości, są w stanie sygnalizować różne rzeczy.

  • Arek Jóźwiak wraz z brokerem XM zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się w poniedziałek, 18 lipca 2022 r.
  • Podczas tego webinaru dowiesz się, z których oscylatorów warto korzystać w tradingu

Oscylatory godne uwagi

Jedne oscylatory są wskaźnikami impetu, a inne wskaźnikami zmienności. Są też takie, które wskazują konkretne trendy. Bez względu na to, z którego konkretnie oscylatora korzystamy, kluczowe jest zrozumienie informacji, które przedstawia wskaźnik. Samo wnioskowanie, że jeżeli wartość oscylatora jest wysoko, to rynek musi zacząć spadać, a jeżeli oscylator jest w dolnej granicy swojego przedziału, to wkrótce muszą pojawić się wzrosty jest bowiem błędne.Podczas tego webinaru organizowanego wraz z brokerem XM przedstawimy kilka najpopularniejszych oscylatorów, wskażemy na różnice między nimi oraz powiemy, jak interpretować konkretne wskazania tych wskaźników. Wyjaśnimy również i pokażemy na konkretnych przykładach, dlaczego wiele osób błędnie interpretuje potencjalne sygnały transakcyjne generowane przy pomocy tych narzędzi.

Biorę udział!

Sylwetka prowadzącego

Arkadiusz Jóźwiak – Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy.

Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs oraz twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here