Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Orzeł Biały specjalizuje się w recyklingu zużytych akumulatorów ołowiowych i innych materiałów ołowionośnych. Odbiorcami produktów są głównie producenci akumulatorów.

Te artykuły również Cię zainteresują
orzelbialy

Podczas ostatniej sesji ubiegłego tygodnia spółka zyskała 4%. Dzięki wzrostom dokonało się wybicie oporu okolic 9 zł i to przy dość wysokich obrotach. Generalnie od końca lutego można mówić o tendencji wzrostowej. Doskonale wypada w tym okresie analiza wolumenu, który zdecydowanie wzrasta przy impulsach popytowych. Aktualne wzrosty do kontynuacja impuls z połowy listopada, kiedy w samym dołku doszło do sporych wymian. Piątkowe wybicie oporu jest oznaką prawdopodobnych dalszych wzrostów, a najbliższym celem jest już tylko tegoroczne maksimum.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Głównym przedmiotem działalności spółki jest obrót wierzytelnościami oraz świadczenie usług windykacyjnych, a także obrót prawami majątkowymi oraz doradztwo i pośrednictwo finansowe.

vindexus

Spółka zyskała podczas piątkowej sesji zaledwie 0,7%, aczkolwiek cały tydzień może uznać za udany, zarówno pod względem skali wzrostów, jak i obrotów. Tydzień to prawie 11% wzrostów oraz najwyższe obroty od ostatniego szczytu czyli w całym okresie korekcyjnym. Dodając do tego wybicie linii korekty, można mieć wrażenie, że zaczynamy kolejny impuls wzrostowy. Spółka otrzymała na początku grudnia rekomendację z ceną docelową przy 11,60 zł. Wydaje się, że w najbliższym czasie kupujący powinni atakować poziom dotychczasowego maksimum trendu.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here