CMC Markets

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Orzeł Biały specjalizuje się w recyklingu zużytych akumulatorów ołowiowych i innych materiałów ołowionośnych. Odbiorcami produktów są głównie producenci akumulatorów.

orzelbialy

Podczas wczorajszej sesji spółka zyskała 7,1%. Była to najmocniejsza sesja w trwającej od kilkunastu dni korekcie po wcześniejszym dynamicznym wybiciu. Dwie ostatnie świece tworzą tzw. formację objęcia hossy, która ma pozytywną wymowę. Kluczowy jest jednak powrót aktywności kupujących, który daje nadzieję na zakończenie korekty. Jeżeli wczorajsze odbicie będzie kontynuowane również dzisiaj to szansa na dalsze wzrosty stanie się bardziej realna. Ostatnio o spółce pisałem 28 września.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Prairie Mining to australijska spółka wydobywcza.

praire

Spółka jest w ostatnich dniach gwiazdą warszawskiego parkietu, także za sprawą doniesień medialnych. Wczorajsze wzrosty sięgły 37,5%, ponownie przy olbrzymim wolumenie. Od początku miesiąca kurs wzrósł już o niemal 90%. Kilka razy przyglądaliśmy się notowaniom na wykresie dziennym, dzisiaj chciałbym zwrócić uwagę na wykres tygodniowy. Choć spółka nie należy do najlepszych pod względem technicznym to jednak na przestrzeni ostatnich 7 lat wszystkie nagłe impulsy wzrostowy mają dość zbliżony zasięg. Jeżeli historia miałaby się znowu powtórzyć to wydaje się, że można liczyć na wzrosty przynajmniej do okolic 2 zł. O spółce wspominałem ostatnio 11 października.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here