Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Orzeł Biały specjalizuje się w recyklingu zużytych akumulatorów ołowiowych i innych materiałów ołowionośnych. Odbiorcami produktów są głównie producenci akumulatorów.

Spółka zaliczyła w ubiegły piątek bardzo udaną sesję, rosnąc o 6,6%. Od początku marca zwyżka sięga już 18%. Dzięki piątkowym wzrostom, kurs wychodzi na nowe maksima trendu wzrostowego, który trwa już od ponad roku. Wykres tygodniowy doskonale obrazuje proces wychodzenia z trendu bocznego przy wyraźnym wzroście wolumenu. Sytuacja jest więc obecnie prowzrostowa, a wyjście na nowe maksima powinno oznaczać kontynuację trendu wzrostowego. Ostatnio o spółce pisałem 22 grudnia.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Spółka zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów do wykończenia i dekoracji wnętrz produkowanych z tworzyw sztucznych.

8,4% wzrostu to osiągnięcie kupujących podczas piątkowej sesji. Spółka osiągnęła dzięki nim nowe maksimum trendu wzrostowego i znalazła się na najwyższym poziomie od prawie 6 lat. Patrząc na wykres w skali tygodniowej widać jednak, że nadal znajdujemy się w obszarze poprzedniego szczytu, a więc potencjalnie silnej strefy oporu. Jeżeli piątkowe wzrosty będą kontynuowane to będzie można mówić o sukcesie popytu. Ostateczne wybicie oporu powinno skutkować kontynuacją wzrostów przynajmniej do okolic 14,50 zł, gdzie znajduje się kolejny opór.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here