Naga MarketsSpoglądając na notowania złota zauważymy, że kurs od blisko trzech tygodni porusza niemal nieprzerwanie na północ. Na skutek tych wzrostów rynek w dniu wczorajszym pokonał istotny opór w okolicy poziomu 1257 USD. Za tak dynamiczne wzrosty i wybicie tego oporu odpowiedzialna była wczorajsza decyzja FOMC o pozostawieniu stóp procentowych na dotychczasowym poziomie co spowodowało silna deprecjację dolara amerykańskiego.

Warto zauważyć, że poziom ten stanowi linię szyi pro-wzrostowej formacji odwróconej głowy z ramionami (oRGR) a jego trwałe pokonanie może przyczynić się do kontynuacji wzrostów w najbliższym czasie.

GOLD H4

Z technicznego punktu widzenia, przed ewentualną kontynuacją panującej tendencji spodziewać moglibyśmy się re-testu wspomnianego poziomu, który jak zauważymy na poniższym screenie zbiega się obecnie precyzyjnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego.

Pojawienie się tam reakcji popytowej i odrzucenie tego wsparcia mogłoby być ciekawą okazją do szukania longów.

Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. Zapoznaj się z ofertą.

GOLD H4

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć do listopadowych i grudniowych szczytów bądź nawet dalej w okolice poziomu 1305.00.

GOLD Daily


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPKO BP wchodzi w świat technologii blockchain
Następny artykułPopularny miliarder porównuje kryptowaluty do piramidy finansowej
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here