Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Hotelowa Orbis jest największą siecią hoteli w Polsce i Europie Wschodniej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zyskała podczas środowej sesji 4,1% choć na dość niskim wolumenie. We wtorek pojawiła się informacja o zakupie hotelu w Budapeszcie, więc wczorajsze wzrosty można uznać za spóźnioną reakcję rynku na pozytywną wiadomość. Od strony technicznej dochodzi do kolejnego odbicia od linii trendu i wsparcia w postaci poprzednich szczytów. Wybicie linii korekty w dynamiczny sposób można uznać za sygnał do dalszych wzrostów. Wydaje się, że popyt powinien obecnie powalczyć o wybicie 90 zł i próbować dotrzeć do psychologicznego poziomu 100 zł. O spółce pisałem ostatnio 23 lutego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

AB SA to pochodzący z Wrocławia dystrybutor sprzętu IT.

Spółka podrożała wczoraj o 4%, dzięki czemu miesiąc zamknął się z długim dolnym cieniem. Warto zwrócić uwagę na podwyższone obroty w trakcie ostatnich 3 sesji. Może to wskazywać na kształtowanie się kolejnego, wyżej położonego dołka, a przynajmniej jest na to szansa. Biorąc pod uwagę trend od połowy ubiegłego roku, gdzie każdy kolejny dołek pojawia się na wyższym poziomie, obecne spadki powinny zmierzać do końca, jeżeli tendencja ma się utrzymać. Ruch spadkowy to efekt starcia z oporem okolic 37 zł. Podaż nie pokazał tu wielkiej siły, stąd też można mieć nadzieję na dalsze wzrosty. Poprzednia analiza miała miejsce 15 lutego.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here