Naga MarketsLogo Orange PolskaKurs akcji spółki Orange Polska, jednego z największych na krajowym rynku operatorów telekomunikacyjnych, rósł podczas wczorajszej sesji o około 3,73%. Akcje drożały o 0,23 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 6,45 zł. Jest to dobry wynik na tle zyskującego wczoraj o 2,19% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach, porównywalnych do ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 6,40 zł. W sumie od połowy stycznia, korekta sięgnęła około 23%.


Trend nadal wzrostowy

Ubiegły tydzień przyniósł silne spadki notowań, jednak warto mieć na uwadze, że dotknęły one większość spółek i są wywołane paniką w związku z koronawirusem. Emocje w końcu opadną, a fundamentalnie nic się nie zmieniło i wcześniejsze wzrosty są jak najbardziej uzasadnione. Spoglądając na wykres dzienny widać, że cena z impetem przełamała dołek z początku lutego przy 6,70 zł. Najbliższe istotne wsparcie mamy więc teraz przy poziomie 5,35. Szerszy trend nadal jest jednak wzrostowy. Nawet korekta z drugiej połowy ubiegłego roku pochłonęła około 30% wyceny. Wydaje się więc, że mimo wszystko nadal daleka droga do zanegowania wzrostowego układu.

orange 20.02.2020
Notowania Orange 3.03.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Nowe Plany Firmowe

Orange Polska wprowadza nowe warianty Plany Firmowe z większymi pakietami danych i usług z cenami od 45 do 100 zł, podał operator. Dodatkowo udostępnia małym i średnim firmom rozwiązania Internetu Rzeczy. “W nowych Planach Firmowych właściciele mogą dopasowywać usługi do swoich aktualnych potrzeb. To pierwsza oferta na rynku, w której przedsiębiorcy w cenie abonamentu mogą wybierać spośród paczek różnych usług i zamieniać je w trakcie obowiązywania umowy. W paczkach mają do wyboru mi.in. usługi: Orange Smart Care Premium, CyberTarczę i pakiet połączeń międzynarodowych” – podano w komunikacie.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here