Naga Markets

Orange w łagodnej korekcie w rejonie 7 złKurs akcji spółki Orange Polska, jednego z największych na krajowym rynku operatorów telekomunikacyjnych, rósł podczas wczorajszej sesji o około 0,32%. Akcje drożały o 0,02 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 6,99 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego w piątek 0,13% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach względem ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 6,91 zł.

Zatrzymana zwyżka

Notowania spółki udanie rozpoczęły nowy rok. Zwyżka wyhamowała dopiero przy linii, która zatrzymywała wcześniejsze impulsy wzrostowe. Tym razem, reakcja podaży jest dość słaba. Jeżeli tylko nie pogorszą się nastroje na rynkach akcji, wydaje się, że popyt może powalczyć o dokonanie wybicia.

orange 23.01.2023
Notowania Orange 23.01.2023

Udostępnienie sieci

Orange Polska udostępnił mobilną sieć pierwszym pięciu operatorom wirtualnym, podała spółka. Planuje w tym roku kolejne nowości w ofercie MVNO. “Z usług MVNO korzysta obecnie 5 operatorów wirtualnych.

30 kolejnych zdecydowało się przetestować dostępne rozwiązania i rozważa skorzystanie z mobilnej oferty od Orange. Firma wprowadziła usługi mobilne do swojej oferty hurtowej w zeszłym roku. W 2023 r. planuje ją rozwijać dodając nowe funkcjonalności” – czytamy w komunikacie.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułPGE najwyżej od połowy września 2022 roku
Następny artykułChiny w centrum uwagi na rynku ropy naftowej
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.