Naga Markets

Orange testuje dolną krawędź kanału. Najbliższe wsparcie przy 6,65 zł Kurs akcji spółki Orange Polska, jednego z największych na krajowym rynku operatorów telekomunikacyjnych, spadał podczas wczorajszej sesji o około 0,07%. Akcje taniały o 0,01 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 6,89 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 0,61 % indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach względem ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 6,96 zł. W sumie od dołka wyznaczonego w połowie marca, kurs wzrósł o ponad 65%.

Nadal w szerokim kanale

Notowania spółki poruszają się w trendzie wzrostowym od okresu wybuchu pandemii. W tym czasie można zauważyć respektowany kanał o wzrostowym nachyleniu. Obecnie kurs znajduje się blisko dolnej krawędzi, jednak nie pojawia się próba odbicia. Ma to związek z kiepskim sentymentem na warszawskim parkiecie. Jeżeli nic nie ulegnie zmianie, można zakładać wybicie dołem i test wsparcia przy 6,65 zł.orange 15.10.2020
Notowania Orange 15.10.2020

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Już ponad 1 mln abonentów telewizji

Z telewizji Orange korzysta 1 mln abonentów, podał Orange Polska. Rozwojowi oferty telewizyjnej Orange sprzyja szybka rozbudowa sieci światłowodowej. Blisko 85% klientów Telewizji Orange korzysta z telewizji w ramach pakietu Orange Love. “Cieszymy się, że nasze konsekwentne działania związane z rozszerzaniem oferty telewizyjnej o nowe kanały jak i nowe funkcjonalności przełożyły się na sukces komercyjny.

Wynik ten osiągnęliśmy również dzięki Orange Love. Blisko 85% klientów Telewizji Orange korzysta z telewizji właśnie w ramach pakietu Orange Love. Widzimy, jak dużą siłą jest oferowanie klientom pakietu usług, w tym usług telewizyjnych” – powiedział dyrektor marketingu rynku konsumenckiego Orange Polska Artur Stankiewicz, cytowany w komunikacie.

W ofercie Telewizji Orange znajduje się obecnie ponad 190 kanałów, z czego większość w jakości HD oraz 3 w jakości 4K. Obecnie 343 tysięcy klientów Orange korzysta z dekoderów 4K. Klienci Orange TV w technologii IPTV korzystający z dekodera 4K mogą oglądać wybrane seriale i programy w jakości 4K dostępne w serwisie Netflix, bezpośrednio z poziomu dekodera telewizyjnego, wskazano również.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>XTB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here