Orange prężnie działa również na rynku energiiOrange to firma, która jest z liderem na polskim rynku telekomunikacyjnym. Firma świadczy usługi z zakresu telefonii komórkowej i stacjonarnej, telewizji oraz internetu. Być może nie każdy wie, że Orange prężnie działa również na rynku energii. Firma Orange Energia, to krok w kierunku bardziej zrównoważonej i kompleksowej oferty, obejmującej sprzedażenergii elektrycznej oraz rozwiązań opartych na wykorzystaniu OZE (odnawialne źródła energii), w tym fotowoltaiki i pomp ciepła.

Orange Energia – co można znaleźć w ofercie firmy?

Wraz z rozwojem rynku energii odnawialnej i wzrostem zainteresowania zieloną energią, Orange zdecydowało się na ekspansję na ten rynek. Dzięki Orange Energia klienci mogą korzystać z energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł energii, takich jak wiatr i słońce. To krok w kierunku zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne i wspierania zrównoważonej przyszłości.

Orange Energia: https://www.orange.pl/view/energia jest obecna na rynku od 2014 roku. To obecnie największy, niezależny sprzedawca energii w Polsce. Ze swoją ofertą dociera do 97% gospodarstw domowych, a baza jego klientów liczy ponad 120 000. W skład oferty Orange Energia wchodzą:

 • energia elektryczna z gwarancją 100% zielonej energii i atrakcyjnymi benefitami,
 • instalacje fotowoltaiczne z gwarancją jakości marki Orange oraz atrakcyjnym finansowaniem ratalnym do 100% inwestycji bez konieczności wkładu własnego oraz pakietembenefitów dla mikrowytwórców, uwzględniającym korzystane bilansowanie energii z instalacji przez 4 lata oraz darmowe assistance domowe,
 • pompy ciepła renomowanych producentów, z gwarancją niezawodności i bezawaryjności instalacji do 7 lat oraz z możliwością zdalnej opieki serwisowej przez cały okres gwarancji.

Energia elektryczna od Orange Energia

Oferta energii elektrycznej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W tym drugim przypadku chodzi o małe i średnie przedsiębiorstwa, które korzystają obecnie z taryfy C. Klienci mogą wybrać pomiędzy różnymi pakietami i umowami, które odpowiadają ich indywidualnym potrzebom. Orange Energia oferuje także konkurencyjne ceny energii, co przekłada się na potencjalne oszczędności dla klientów.

Orange Energia – czy się opłaca?

Energia od Orange to prosty sposób na obniżenie rachunków za prąd. Do wyboru są trzy pakiety. W każdym z nich można zyskać 150 zł zniżki na wybrane usługi:

 • Pakiet Korzystny 150 – 150 zł rabatu na rachunkach za energię elektryczną,
 • Pakiet Faktura 150 – 150 zł na zasilenie konta mobilnego w Orange,
 • Pakiet 150 – 150 zł do wydania na smartfon lub akcesoria w sklepie Orange.

To nie koniec benefitów. Z Orange Energia otrzymujesz gwarancję ceny prądu zarówno w 2024, jak i 2025 roku. Oprócz tego, zyskujesz:

 • bezpłatną aktywację (bez konieczności ingerencji w instalację elektryczną),
 • bezpłatną pomoc specjalistów (m.in. hydraulika, ślusarza, dekarza) w razie wystąpienia usterki domowej – 5 razy w roku,
 • dostępność doradców zdalnie oraz w salonach Orange,
 • rachunki tylko za faktycznie zużytą energię w oparciu o własne odczyty stanu licznika.

Jak przenieść prąd do Orange Energia?

Zainteresowała Cię oferta Orange Energia i chcesz tam przenieść prąd? Sprawdź, jak to zrobić.

 1. Przygotuj swoje dane. Najlepiej będzie, jak znajdziesz ostatnią fakturę za prąd.
 2. Idź do salonu Orange lub skontaktuj się z doradcą.
 3. Podpisz umowę, a Orange załatwi za Ciebie wszelkie formalności związane z przeniesieniem prądu od obecnego dostawcy.

Orange Energia nie ingeruje w Twoją instalację ani nie pobiera dodatkowej opłaty za aktywację. Trzy proste kroki wystarczą, żebyś mógł korzystać z prądu od Orange Energia.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

 • Powiązane zagadnienia:
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.