Naga MarketsLogo Orange PolskaZ telewizji Orange korzysta 1 mln abonentów, podał Orange Polska. Rozwojowi oferty telewizyjnej Orange sprzyja szybka rozbudowa sieci światłowodowej. Blisko 85% klientów Telewizji Orange korzysta z telewizji w ramach pakietu Orange Love.

Orange Polska z ogromnym sukcesem. Coraz więcej klientów wybiera usługi dostawcy

“Cieszymy się, że nasze konsekwentne działania związane z rozszerzaniem oferty telewizyjnej o nowe kanały jak i nowe funkcjonalności przełożyły się na sukces komercyjny. Wynik ten osiągnęliśmy również dzięki Orange Love. Blisko 85% klientów Telewizji Orange korzysta z telewizji właśnie w ramach pakietu Orange Love. Widzimy, jak dużą siłą jest oferowanie klientom pakietu usług, w tym usług telewizyjnych” – powiedział dyrektor marketingu rynku konsumenckiego Orange Polska Artur Stankiewicz, cytowany w komunikacie.

W ofercie Telewizji Orange znajduje się obecnie ponad 190 kanałów, z czego większość w jakości HD oraz 3 w jakości 4K.

Te artykuły również Cię zainteresują

Obecnie 343 tysięcy klientów Orange korzysta z dekoderów 4K. Klienci Orange TV w technologii IPTV korzystający z dekodera 4K mogą oglądać wybrane seriale i programy w jakości 4K dostępne w serwisie Netflix, bezpośrednio z poziomu dekodera telewizyjnego, wskazano również.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here