Naga MarketsOrange Polska skupia się na synergiach w grupie, nie wyklucza dalszych akwizycjiOrange Polska nie wyklucza kolejnych akwizycji spółek z segmentu IT, poinformowała wiceprezes ds. rynku biznesowego Bożena Leśniewska.

Orange Polska nie wyklucza dalszych akwizycji

“Od kilku lat permanentnie monitorujemy rynek i ‘czyhamy’ na jakąś okazję, więc będziemy to kontynuować. Jeżeli znajdzie się jakiś interesujący przedmiot zakupu, który wpisywałby się w tą naszą mapę łańcucha wartości transformacji, to będziemy zainteresowani takim podmiotem. Nie ukrywam, że teraz w pierwszej kolejności pracujemy nad tym, aby dobrze zbudować synergię pomiędzy tymi podmiotami, które mamy. Co nie zmienia postaci, że przyglądamy się rynkowi” – powiedziała Leśniewska podczas wideokonferencji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Leśniewska zwróciła uwagę, że Orange Polska w segmencie ICT przejęła w 2019 r. firmę Bluesoft, a w grudniu 2020 r. firmę Craftware.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here