Naga MarketsLogo Orange PolskaOrange Polska rozwiąże rezerwy w bilansie w wysokości 64 mln zł z tytułu świadczeń pracowniczych, podała spółka. Kwota powiększy wynik II kw. 2020 r.

Orange powiększa wyniki za drugi kwartał

Orange Polska informuje, że zmiany w Ponadzakładowym Układzie Zbiorowym Pracy (PUZP) w zakresie nagród jubileuszowych spowodują rozwiązanie rezerw w bilansie z tytułu świadczeń pracowniczych w wysokości 64 mln zł” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kwota ta zostanie zaksięgowana jednorazowo w koszty pracy i powiększy wynik finansowy II kwartału 2020 r., podano także.

Na początku czerwca Orange Polska podpisał ze związkami zawodowymi porozumienie dotyczące zmian do PUZP w celu częściowego zrekompensowania negatywnego wpływu pandemii COVID-19 na swoje cele biznesowe, co umożliwiło rozwiązanie rezerw bilansowych z tytułu zobowiązań spółki do przyszłych nagród jubileuszowych.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs baryłki ropy | bitcoin wykres | wartość dolara | notowania jsw | kurs ropy naftowej | wykres kursu bitcoina |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here