Naga MarketsOrange Polska przedstawi plany dot. polityki dywidendowej w II kw. 2021 r.Orange Polska analizuje kwestie związane z dywidendą, ale ostateczna decyzja będzie zależała od wielu czynników, w tym warunków związanych z aukcją 5G, wynika ze słów prezesa Juliena Ducarroz. Operator przedstawi plany dotyczące polityki dywidendowej w II kw.

Orange Polska analizuje kwestie związane z dywidendą

“Planujemy wrócić do tego punktu w II kwartale. Jak mówiliśmy, nasza decyzja będzie zależała m.in. od warunków aukcji 5G, które – mamy nadzieję – zostaną wkrótce ogłoszone” – powiedział Ducarroz podczas wideokonferencji dla analityków.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kolejne czynniki wpływające na decyzję odnośnie dywidendy to m.in. kwestia rozwoju sieci światłowodowej i ocena perspektyw kolejnego roku, którą operator chce zawrzeć w strategii, podali przedstawiciele spółki.

Zarząd podtrzymał także termin przedstawienia aktualizacji strategii w II kw. 2021 r.

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here