Naga MarketsW trakcie poniedziałkowej sesji akcje Orange Polska po raz kolejny w tym miesiącu notują silne umocnienie powyżej 3%, będąc liderem otwarcia tygodnia na GPW. OPL testował poziom 5,10 zł, co jest najwyższym pułapem od miesiąca, dynamiczniejszą aprecjację blokuje jednak siatka średnich ruchomych oraz strefa opora wyznaczana na maksimach z końcówki ubiegłego roku.


Orange Polska z szansą na powrót do wzrostów? Akcje muszą przebić siatkę oporów

Jeżeli akcje OPL mają powrócić do dynamiczniejszej aprecjacji, po majowym teście rocznych dołków, to muszą na trwale wybić obecne opory w okolicach 5 złotych oraz 50 i 200 EMA, które blokują notowania nieprzerwanie od początku kwietnia:

Orange Polska na wykresie dziennym. Akcje OPL
Orange Polska na wykresie dziennym. Akcje OPL

Realizacja takiego scenariusza otworzyłaby drogę do kolejnego oporu pokrywającego się z minimami z lutego i marca na 5,30 zł, a następnie do tegorocznych maksimów nad 5,75 zł.

Sieć Orange w Polsce powstała z zmiany marki dotychczasowej sieci Idea. Nastąpiło to 19 września 2005 r. Spółka jest największym polskim operatorem telekomunikacyjnym. Orange działa na rynku telefonii stacjonarnej, telefonii komórkowej (przez PTK Centertel operatora sieci komórkowej Orange), internetu i transmisji danych. Firma posiada w ofercie również usługi w zakresie radiokomunikacji, telefonii przywoławczej, radiotelefonii i łączności dyspozytorskiej. France Telecom-Orange to jeden z największych na świecie operatorów telekomunikacyjnych.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here