Naga MarketsOrange Polska chce przedstawić plany dot. budowy wież na początku 2022 r.Londyn, 05.10.2021 (ISBnews) – Orange Polska chciałby przedstawić plany dotyczące budowy wież na początku 2022 r., prawdopodobnie w lutym – wraz z publikacją wyników za 2021 rok, poinformowała wiceprezes Grupy Orange Mari-Noelle Jego-Laveissiere.

„Rezultaty analiz w kwestii wież chcemy zaprezentować na początku przyszłego roku, prawdopodobnie wraz z publikacją wyników za 2021 rok” – powiedziała Jego-Laveissiere podczas spotkania z europejskimi mediami w Londynie.Prezes Orange Polska Julien Ducarroz podkreślił, że plany te będą realizowane niezależnie od współpracy z T-Mobile Polska w ramach spółki NetWorks!

„Nie rozważamy zmian w kwestii współpracy z T-Mobile, ponieważ nasze działania w ramach spółki NetWorks! pozostają bez zmian i będziemy nadal dzielić się aktywami dla obopólnych korzyści” – powiedział Ducarroz.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z NetWorks! Co roku zwiększamy zakres i rodzaj usług, jakich dostarcza ta spółka. Jej model okazał się korzystny dla obu partnerów” – dodał prezes.

Jednocześnie Ducarroz nie wykluczył współpracy infrastrukturalnej z Cellneksem, który – według niego – także może budować infrastrukturę związaną z 5G.

Orange Polska to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki sięgnęły 11 508 mln zł w 2020 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs zl | akcje pkp cargo | xtb akcje rekomendacje | kęty giełda | cena akcji intercars | ciech notowania | złotowka |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here