Naga MarketsOrange jest największym polskim operatorem telekomunikacyjnym.

orange w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Na interwale tygodniowym spadki zatrzymały się dokładnie na linii trendu wzrostowego. Jest to także strefa wsparcia okrągłego poziomu 10 zł. Dwie ostatnie świece pokazują, że możemy mieć do czynienia ze wzrostami, zwłaszcza ostatni świeca może być traktowana jako świeca dająca sygnał kupna.

orange d1

Na wykresie dziennym warto zwrócić uwagę na obroty, które były nikłe podczas spadków, a w czasie obrony linii trendu skokowo wzrosły. Sytuacja techniczna tej spółki jest zatem jednoznaczna na obu interwałach czasowych – czas na wzrosty.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bml akcje | dax index | notowanie bitcoin | pgnig kurs | kurs bitcoin prognozy | notowania ropy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here