Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Orange jest największym polskim operatorem telekomunikacyjnym.

orange

Spółka zyskała wczoraj ponad 4% na wieść o wydanej rekomendacji kupna z celem przy 10,20 zł. Kurs od początku lipca porusza się w konsolidacji między 7,50 a 8,50 zł i raczej nie warto ryzykować wcześniej niż po wybiciu w jedną ze stron (zobacz nasz nowy cykl: „Długa czy krótka” – akcje Orange można zagrywać także na spadki). W tej chwili wydaje mi się, że odrobinę większe szanse mają kupujący, którzy być może tworzą formację podwójnego dna. Dopiero jednak wybicie 8,50 zł otworzy drogę na poprzedni szczyt czyli okolice 10 zł, aktywując potencjalną formację podwójnego dna.Conotoxia

Skotan działa w sektorze paliwowym, gdzie dążyć będzie do uzyskania i utrzymania pozycji lidera w produkcji i sprzedaży biopaliw w Polsce.

skotan

Wczorajsze maksimum wypadło na poziomie 0,62 zł po czym cena lekko opadła notując zamknięcie przy 0,59 zł. Kluczowy jest tu właśnie poziom oporu 0,62 zł, gdyż jest to poziom poprzedniego dołka w trwającym trendzie spadkowym. Jutro lub w najbliższych dniach może wyjaśnić się czy wzrosty były tylko kolejną korektą czy jednak czymś więcej. Nawet jeżeli nastąpi cofnięcie to jego styl wiele powie o szansach na większe wzrosty. Wybicie oporu oznaczałoby kontynuację zwyżki przynajmniej do okolic 0,80 zł. O takim scenariuszu pisałem 4 sierpnia.

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowanie dax | co to jest kod blik | pgnig gpw | jak działa blik | bitcoin przewidywania | dolar usd kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/JPY – powraca do oporu
Następny artykułCo przyniesie czwartkowy kalendarz? – poranny komentarz makro
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here