Naga MarketsWykres akcji ORANGE po dynamicznej korekcie zakończonej w okolicach kwietnia 2013 roku, pnie się nieustannie w górę.

Wykres akcji OPL po konsolidacji, która miała miejsce na początku bieżącego roku, sforsował mocną barierę podażową na poziomie 10 zł i rośnie nadal. Pojawia się pytanie, czy to odpowiedni moment do zakupu akcji. Z punktu widzenia PA, droga do kolejnego poziomu oporu, który wypada w okolicach szczytu czyli 15 zł jest otwarta. Analizując jednak wykres pod kątem teorii fal, istnieje prawdopodobieństwo głębszej korekty, która może być wykorzystana do zakupów po lepszej cenie.

Te artykuły również Cię zainteresują
orange tyg 15.09.2014

O

Obserwując wykres dzienny, wzrost od kwietnia 2013 roku możemy oznaczyć jako ruch pięciofalowy. Dodatkowo fala trzecia została potwierdzona wzrostem wolumenu. W chwili obecnej, prawdopodobnie tworzy się fala piąta. Jej wewnętrzna struktura, oraz zasięg wyznaczony na podstawie długości fali pierwszej, sugerują zbliżający się koniec tworzenia całej fali impulsu w ramach fali pierwszej wyższego rzędu. Po jego zakończeniu powinna powstać korekta przynajmniej do poziomu fali czwartej, czyli poziomu 8-9 zł lub okolic poziomu fali pierwszej. Własnie na tych poziomach, które dodatkowo wzmocnione są przez strefy wsparcia, rozważałbym zakup akcji ORANGE. Minimalny zasięg dla kolejnego ruchu wzrostowego w ramach fali trzeciej lub fali C wyższego rzędu to okolice 16 zł.

orange dzienny 15.09.2014

 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: polski złoty kurs | wartosc dolara | kurs akcji pgnig | sp500 index | nasdq | funt kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here