Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Orange Polska jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce.

Spółka drożała podczas czwartkowej sesji o niemal 4% przy podwyższonych obrotach. Kurs od dłuższego czasu poruszał się w ramach konsolidacji, aby wczoraj wybić opór w rejonie 4,70 zł. Kończy to okres marazmu i oznacza zainicjowanie przynajmniej korekty wzrostowej. Szerszy bowiem trend nadal pozostaje niekorzystny. Wydaje się, że niebawem cena podskoczy do przynajmniej 5 zł, a ważny opór mamy nieco wyżej w rejonie 5,15 zł. O szansach na wzrosty pisaliśmy 22 maja.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Firma zajmuje się obsługą sprzętową inwestycji i logistyki budowlanej. Zapewnia naszemu kompleksową, nowatorską i zoptymalizowaną ofertę w zakresie usług dźwigowo-transportowych oraz elementów zaplecza budowy.

Spółka zyskała wczoraj 4% udanie inaugurując nowy miesiąc. Dzięki tej zwyżce doszło do wyjścia na nowe maksima trendu wzrostowego rozpoczętego na początku grudnia ubiegłego roku. W tym czasie spółka drożeje już o blisko 50% i nic nie wskazuje na to aby trend miał ulec załamaniu w najbliższym okresie. Cena znajduje się powyżej kluczowego oporu w rejonie 4 zł. Krótka konsolidacja nad tym poziomem i wybicie w górę sugeruje bowiem kontynuację zwyżki. Obecnie celem kupujących powinien być poziom 4,40 zł czyli okolice szczytów z 2015 roku.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcyjny poranek: AUD/NZD – put, GBP/CHF – put
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Wawel, Robyg
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here