Naga Markets

Orange ma umowę z Columbus Energy na instalację PV na dachu Warsaw Data HubWarszawa, 05.08.2022 (ISBnews) – Orange Polska podpisał z Columbus Energy umowę na montaż i dzierżawę instalacji fotowoltaicznej o mocy 331 kWp na dachu Warsaw Data Hub w Łazach, podał operator. Kontrakt realizowany jest w modelu solar as a service (SaaS).

“Właśnie podpisaliśmy umowę na montaż na dachu Warsaw Data Hub w Łazach instalacji fotowoltaicznej, dzięki której rocznie wyprodukujemy ok. 275 MWh energii i unikniemy 150 ton emisji CO2” – czytamy na blogu operatora.Umowa Orange Polska i Columbus Energy została zawarta na 20 lat, a instalacja ma moc 331 kWp.

W maju br. Columbus Energy zawarł z Orange Energia umowę o strategicznym partnerstwie technologicznym w dziedzinie rozwijania sektora odnawialnych źródeł energii.

Columbus Energy podaje, że jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka jest notowana na rynku New Connect.

Orange Polska to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.

(ISBnews)

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here