Naga MarketsLogo Orange PolskaOrange Polska w nowej strategii chce zaktualizować kwestie związane z dywidendą i chciałby powrócić do ich wypłaty, wynika ze słów członka zarządu ds. finansowych Jacka Kunickiego.

Orange zmienia swoją strategię dotyczącą dywidend

“W strategii będziemy musieli zaktualizować kwestie związane z dywidendą. Jesteśmy świadomi, że nasi akcjonariusze chcieliby, żebyśmy wrócili do dywidend i my też byśmy tego chcieli – w pewnym momencie” – powiedział Kunicki podczas wideokonferencji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Podkreślił, że wcześniej muszą być spełnione pewne warunki. Wymienił m.in. kwestię stabilnego wzrostu marż i wolnych przepływów gotówkowych.

“Musimy mieć pewność, że struktura naszego bilansu jest wystarczająco bezpieczna. W tym kontekście kluczowa jest rozsądna cena 5G” – dodał Kunicki.

Wcześniej spółka poinformowała, że w IV kw. skupi się m.in. nad planami na 2021 i aktualizacją strategii (komunikowanej w II kw. 2021).

Orange Polska (dawniej TPSA i PTK Centertel) to dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Orange dostarcza m.in. usługi telefonii komórkowej, stacjonarnej, dostępu do internetu, TV oraz usługi transmisji głosu przez internet (VoIP). Spółka jest notowana na GPW od 1998 r.

Spodobał Ci się artykuł? Chcesz otrzymywać najważniejsze informacje wprost na swojego emaila? Zapisz się do naszego Newslettera. ZAPISZ SIĘ >>

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here