Naga Marketskurt russell na comiconŚwiatło dzienne ujrzał trailer do “Crypto”, filmu sensacyjnego z tematem kryptowalut w tle. W jednej z głównych ról zobaczymy Kurta Russella.

O tym, że takowa produkcja powstaje mówiło się już w 2018 r. Pierwsze opisy nie mogły zbytnio ekscytować przeciętnego widza. Lepiej wyglądała obsada. Kurt Russell to gwiazdor kina akcji od dekad, który jednak nadal świetnie odnajduje się w Hollywood (czego nie można napisać o innych herosach z lat 80. i 90.), zaś Luke Hemsworth przewinął się przez popularny serial Westworld.

Gnaty, bitcoiny i mafia

“Crypto” to historia agenta służb USA, który walczy z mafią piorącą pieniądze. W związku z nową sprawą trafia w swoje rodzinne strony, gdzie nadal mieszka jego ojciec (o twarzy Russella) i brat. Główny bohater szybko zostaje wpleciony w działalność przestępczego podziemia, gdzie ważną rolę odgrywa cyniczny księgowy oraz inna tajemnicza postać, czyli haker-fan kryptowalut.

Jak widać po zarysie opowieści, jest to raczej naiwna historyjka, w której kryptowaluty będą służyły do ukrywania lewych dochodów. W trailerze parę razy widać logotypu czołowych cyfrowych walut w tym bitcoina. Mała rzecz, a jednak cieszy!

Stereotypy

Nieważne jak mówią, ważne, że mówią? Jest w tym trochę racji. Szkoda tylko, że film najprawdopodobniej zaprezentuje zbiór stereotypów o kryptowalutach, a nie pokusi się o trochę szerszą wizję. Choć może twórcy jeszcze pozytywnie nas zaskoczą, w końcu dziś znamy tylko trailer. Może w rozwiązaniu zagadki protagonistom może transparentność blockchaina?

Premiera filmu na świecie ma mieć miejsce 12 kwietnia 2019 r. Data premiery w Polsce nie jest znana. Możliwe, że trafi on raczej na platformy streamingowe, a nie sale kinowe.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here