Naga MarketsDom Maklerski TMS Brokers zaprasza na webinar „Optymalizacja kosztów transakcyjnych” z gościnnym udziałem dr Rafała Janika, autora „Książki o inwestowaniu”. Podczas szkolenia opowie on o tym, jak skutecznie minimalizować wysokość prowizji transakcyjnych – nawet o 90 procent.


Inwestowanie na giełdzie czy rynku OTC wiąże się z kosztami transakcyjnymi i nie ma co czarować – nie są one wcale niskie. „Wejść na giełdę” bez pośredników mogą jedynie duże instytucje finansowe, takie jak Goldman Sachs czy Merrill Lynch, które dużą cześć zleceń wykonują na własny rachunek. Koszty te możemy jednak optymalizować. Wystarczy wybrać odpowiedni instrument, który będzie pasował do naszego stylu inwestycyjnego. O tym, jak to zrobić opowie dr Janika podczas swojego webinaru.

Co więcej – na szkoleniu pokaże on też jak wycofać się z rynku bez konieczności płacenia prowizji maklerowi lub narażania się na koszty spread-u, jak w szybki sposób zamienić portfel złożony z akcji czy instrumentów pochodnych w dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe, a także jak oszczędzać przy inwestycjach krótkoterminowych. Powie również o tym, jak dbać o bezpieczeństwo środków, jaki wpływ ma handel akcjami na portfel inwestora i czym kierować się przy wyborze rachunku maklerskiego.

Ponadto, każdy uczestnik szkolenia otrzyma pierwsze 100 stron „Książki o inwestowaniu!” za darmo! Zarejestruj się na webinar już dziś! Szkolenie rusza 15 października o godzinie 18:00.

Dlaczego warto?

Dr Janik pisze o ciekawostkach związanych z obniżaniem kosztów transakcyjnych na kontraktach CFD, gdyż pod wieloma względami oferują lepsze warunki transakcyjne niż akcje. W „Książce o inwestowaniu” znajduje się również rozdział poświęcony CFD na akcje. Zawiera on porównanie i przewagi rynku kontraktów na różnicę do rynku akcji standardowych, w tym możliwość inwestowania w spółki giełdowe z poziomu aplikacji mobilnej. Janik poleca kontrakty CFD na akcje głównie inwestorom krótko- i średnioterminowym, wskazując na możliwość grania na spadki i inwestowania, gdy kursy akcji lub indeksy giełdowe idą w dół. Dom Maklerski TMS Brokers jako Sponsor strategiczny projektu udostępnia bezpłatnie pierwsze 100 stron „Książki o inwestowaniu” w formie ebooka.

Zapisz się na webinar i odbierz pakiet edukacyjny

Jego „Książka o inwestowaniu”, wydana w partnerstwie z TMS Brokers, obala mity i wyjaśnia zawiłości rynku. Odpowiada czytelnikom na najbardziej nurtujące pytania: jak działają rynki giełdowe? Co daje przewagę na rynku? Kiedy jest tanio, a kiedy drogo? Co się dzieje, gdy giełda „choruje” lub jest „odurzona”? Dr Janik to teoretyk, ale przede wszystkim aktywny praktyk – od 13 lat inwestuje na polskim, jak i zagranicznym rynku akcji. W celu dywersyfikacji portfela wykorzystuje również forex. Aktualnie prowadzi własną firmę doradczą pomagającą klientom instytucjonalnym zarządzać ryzykiem walutowym i inwestycyjnym.

Zapisz się na webinar i odbierz pakiet edukacyjny. Liczba miejsc ograniczona.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here