Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Kiedy wczoraj inwestorzy indywidualni rynku Forex mogli stracić naprawdę ogromne pieniądze z powodu wzrostu wartości CHF, to osoby grające na opcjach binarnych były w korzystnej sytuacji. Na OB nie interesuje nas jak bardzo kurs przesunie się na naszą niekorzyść – przegrać możemy jedynie tyle, ile postawiliśmy.

Tym niejako pozytywnym akcentem przejdźmy do omówienia dzisiejszych wydarzeń makroekonomicznych. Rynek nadal przetrawia to co działo się wczoraj na EUR/CHF i praktycznie wszystkich innych parach walutowych. Co prawda sytuacja zaczyna się uspokajać – jeżeli jednak naprawdę nie musimy grać, to odpuśćmy sobie handlowanie przed początkiem weekendu.

Dzisiaj dwa ważne wydarzenia to CPI – europejskie oraz amerykańskie. To pierwsze poznaliśmy – bazowe na poziomie 0.7% (oczekiwano 0.8%), rynek jednak nie zareagowałna to zbyt silnie. CPI USA (14:30) będzie interesowało nas pod względem indeksu CPI rdr (konsensus 0.7%) oraz indeksu CPI rdr z wykluczeniem produktów spożywczych i energii (konsensus 1.7%). O 17:00 przemawiał będzie Williams FOMC – wydarzenie to również warto śledzić.

Silne i słabe aktywa finansowe

W kategorii siły walut niewiele zmieniło się od wczoraj. Układ sił pozostaje praktycznie taki sam:

SILNE: CHF, JPY

SŁABE: EUR

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj w Comparic przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne pod opcje binarne:

– EUR/JPY – prospadkowy obraz H1

– NZD/USD – kolejny test oporu H4

AUD/USD – pod oporem

GBP/USD (H4) przesuwa się w kanale wzrostowym od zeszłego tygodnia. Obecnie cena znalazła się przy dolnym jego ograniczeniu i od wczoraj próbuje dojść do ograniczenia górnego. Cały czas blokowana jest jednak przez lokalną strefę oporu znajdująca się wewnątrz nakanłu. Ostatnia świeca H4 ponownie pokazała test poziomu, który okazał się nieudany. W związku z tym w ujęciu krótkoterminowym zalecamy zakup opcji PUT – cena powinna kierowqać się w stronę dolnego ograniczenia kanału.

GBPUSDH4 16.01

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here