Naga MarketsoponeoWstępna wielkość przychodów ze sprzedaży netto osiągniętych przez Oponeo.pl w listopadzie 2019 roku wyniosła 160,98 mln zł, co oznacza spadek o 3% r/r, podała spółka.

“Narastająco przychody za okres od 1 stycznia do 30 listopada 2019 roku ukształtowały się na poziomie 823 858 tys. zł, co stanowi 11-proc. wzrost względem przychodów odnotowanych w analogicznym okresie roku ubiegłego w wysokości 739 624 tys. zł” – czytamy w komunikacie.

Podstawowym czynnikiem, który wpłynął na wielkość przychodów uzyskanych w listopadzie 2019 roku był brak oznak zimowych warunków pogodowych, w przeciwieństwie do listopada 2018 roku, który ze względu na warunki pogodowe był jednym z miesięcy szczytowej sprzedaży okresu zimowego, podano także.

Źródło: ISBNews

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki nie reagują na podane informacje. Generalnie, można zauważyć słaby sentyment do spółki, gdyż często mim dobrych informacji sprzedażowych, cena nie wzrasta. Obecnie kurs tkwi w konsolidacji, a wybicie dołek zapewne będzie oznaczać zejście na tegoroczne minima.

oponeo

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here