Naga MarketsOponeo.pl:Przychody Rotopino.pl wzrosły wstępnie o 35% r/r do 88,6 mln zł w 2020Wstępna wielkość przychodów ze sprzedaży netto osiągniętych przez Rotopino.pl – spółkę zależną Oponeo.pl – w 2020 roku wyniosła 88,61 mln zł, co oznacza wzrost o 35% r/r, podało Oponeo.pl. “Podstawowym czynnikiem, który wpłynął na wielkość przychodów uzyskanych przez Rotopino.pl w 2020 roku był wzrost liczby zamówień wynikający ze wzmacniania pozycji na rynku i sprzyjających trendów społecznych wpływających na dynamiczny rozwój segmentu e-commerce” – czytamy w komunikacie.

Oponeo.pl sfinalizowało przejęcie Rotopino.pl od TIM za 35 mln zł pod koniec 2020 roku

Rotopino.pl podaje na swojej stronie internetowej, że jest liderem w internetowej sprzedaży szerokiej oferty narzędzi dla profesjonalistów, a także majsterkowiczów w Polsce. Poza krajem, społka realizje sprzedaż również w krajach Unii Europejskiej takich jak: Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Holandia.

Te artykuły również Cię zainteresują
Grupa Oponeo.pl, z siedzibą w Bydgoszczy, jest liderem internetowej sprzedaży opon w Polsce, działającym w kilkunastu krajach Europy. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 962 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here