Naga MarketsPrzedmiotem działalności OPONEO.PL S.A. jest sprzedaż detaliczna części i akcesoriów (głównie opon) do pojazdów samochodowych. Oprócz opon, asortyment sprzedawanych produktów obejmuje także felgi stalowe i aluminiowe oraz łańcuchy na koła. Grupa OPONEO.PL jest pionierem w zakresie wprowadzenia na polski rynek usługi łączącej dostawę opon z ich serwisem. Aktualnie usługa ta jest oferowana w ponad 1 000 punktach usługowych.

W ostatniej analizie na zamówienie dotyczącej spółki Oponeo.pl z marca 2018 roku, analitycy Comparic.pl zwracali uwagę na spadkowy kanał techniczny wyznaczając dwa punkty graniczne dla przyszłych notowań (zaznaczone na zielono i czerwono strefy):

Wykres historyczny Oponeo.pl z 26 marca 2018 roku

Ostatecznie cena testowała wsparcie na minimach z listopada 2017 roku, które zostało dynamicznie wybite w lipcu, a następnie przetestowane od drugiej strony (zmiana biegunów) pod koniec tego samego miesiąca. Wykres rozrysował podwójne dno (tegoroczne minima) w okolicach okrągłego poziomu 30,00 i obecnie ta strefa pełnić będzie rolę byczej obrony przed dalszą deprecjacją.

Oponeo.pl D1

Chcąc zobaczyć jednak wybicie z tej formacji niezbędne będzie pokonanie krótkoterminowego oporu na 33,30, a następnie podejście pod dawne wsparcie na 36,50. Gdyby jednak popytowi nie udało się utrzymać obecnej strefy wtedy kolejne poziomy techniczne znajdują się na 27,40-28,50 (szczyty z grudnia 2015 w połączeniu z minimami z sierpnia 2016).

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdyPobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here