TMS


Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Oponeo.pl SA zajmuje się przede wszystkim handlem detalicznym oponami i innymi produktami motoryzacyjnymi za pośrednictwem internetu.

oponeo

Podczas bardzo słabej poniedziałkowej sesji jedną ze spółek silnie zyskujących było Oponeo. Wzrosty sięgnęły ponad 6% i były doskonałą kontynuacją trwającej od kilku dni dynamicznej zwyżki. Pod względem czysto technicznym spółka znalazła się na nowych, historycznych maksimach pokonując poziom oporu jaki wyznaczał poprzedni szczyt. Paliwa do wzrostów mogła dołożyć ostatnia rekomendacja, która zakłada cenę docelową przy 44 zł. To wciąż ponad 12% wyżej od obecnej wyceny. Ostatnio o spółce pisałem 29 czerwca.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

PBG świadczy specjalistyczne usługi w obszarach: gazu ziemnego (w tym także LNG, LPG, CNG), ropy naftowej i wody.

pbg

Spółka zanotowała wczoraj czwartą z rzędu wzrostową sesję, tym razem rosnąć aż o ponad 10%. Co ważne w czasie całej zwyżki utrzymywane są wysokie i stabilne obroty. Od początku września kurs poszedł w górę już o ponad 20%. Patrząc na wykres tygodniowy widać, że niebawem dojdzie do ataku na kluczowy opór, a ściślej mówiąc strefę rozciągającą się między 3,40 a 3,65 zł. Ewentualne wybicie oporu mogłoby skutkować wzrostem do okolic 5 zł czyli domknięciem dużej luki z 2013 roku.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułEUR/GBP – w trendzie spadkowym – zagranie PUT
Następny artykułNZDCAD testuje historyczne maksima
lukasz nowacki
Starszy redaktor sekcji giełdowej Comparic.pl. Na rynku Forex od 2010 roku, wcześniej zajmował się giełdą, a waluty poznawał spekulując w kantorach internetowych. Zwolennik analizy czystego wykresu ceny, pracy nad sobą, prostych strategii i stopniowej eliminacji pojawiających się błędów. Motto: szukaj przewagi statystycznej, a nie tzw. świętego Graala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here