Naga Markets


Oponeo.pl SA zajmuje się przede wszystkim handlem detalicznym oponami i innymi produktami motoryzacyjnymi za pośrednictwem internetu.

Wykres tygodniowy przedstawia długoterminowy trend wzrostowy. Obecne spadki póki co wyglądają na korektę. W tym czasie obroty lekko maleją, a sama wyprzedaż nie ma znamion paniki. Jest więc zbyt wcześnie aby prognozować załamanie trendu. Wydaje się, że można porównywać obecne spadki z poprzednią korektą. Jeżeli miałaby podobny zasięg to jej końca, można szukać w rejonie poprzedniego wierzchołka czyli w okolicach 37 zł. Jako wsparcie może także służyć poziom okolic 40 zł.

Na wykresie w skali dziennej widzimy 1,5 roczny kanał wzrostowy. Niewiele brakuje aby doszło do kolejnego testu dolnej krawędzi i tutaj upatrywałbym szans na odbicie w górę. Fałszywe naruszenie dołka z końca stycznia powinno doprowadzić do większej wymiany akcji, a to może przyczynić się do próby zainicjowania odbicia. Rejony 40-41 zł wyglądają więc interesująco, choć potwierdzenie zakończenia korekty otrzymamy z chwilą wybicia zielonej linii spadkowej. Taki sygnał będzie pewniejszy, niż prognozowanie odbicia na podstawie dzisiejszej wyceny. Spółka gościła ostatnio na łamach Comparic dawno temu, bo 13 września ubiegłego roku.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here