Naga MarketsGrupa Oponeo.pl, z siedzibą w Bydgoszczy, jest liderem internetowej sprzedaży opon w Polsce, działającym w kilkunastu krajach Europy.

oponeo

Te artykuły również Cię zainteresują
Podczas wczorajszej sesji spółka pokazała raport z wynikami za styczeń. Trzeba przyznać, że raporty z ostatnich miesięcy są dla inwestorów kluczowe z uwagi na brak zimy i obawy o osiągane wyniki. Na razie spółka jest dość odporna na warunki klimatyczne, choć w porównaniu z poprzednimi latami widoczna jest malejąca dynamika wzrostu przychodów. Jak na łagodną zimę, wzrost przychodów w styczniu o 3% należy uznać za niezły wynik. Wartość przychodów wyniosła 46,65 mln zł i została zrealizowana dzięki wzrostowi liczby zamówień. Spoglądając na wykres, widać że kurs nieco się ruszył, jednak nadal notowania wyglądają dość słabo.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Arctic Paper to producent papieru książkowego oraz jeden z wiodących producentów graficznego papieru wysokogatunkowego w Europie.

arctic

Wczoraj spółka poinformowała, że jej szwedzka spółka zależna Rottneros AB odnotowała w sumie za cztery ostatnie kwartały 2019 roku około 965 mln zł przychodów, 152 mln zł zysku EBITDA i 79 mln zł zysku netto. Zdaniem spółki, takie wyniki będą miały znaczący wpływ na wyniki skonsolidowane Arctic Paper za cały 2019 rok. Wcześniej spółka pokazała całkiem dobre wyniki za trzeci kwartał, gzie zysk netto był wyższy niż przed rokiem. Podobną poprawę dostrzegamy sumując trzy kwartały ubiegłego roku. Po za tym spółka przyznała, że obecnie panujące warunki zakupów celulozy są dla niej korzystne i takie powinny pozostać w najbliższych kwartałach. Wydaje się więc, że rynek oczekuje mocnego raportu rocznego, a na wykresie trwa zwyżką pod taki raport. Najbliższy opór mamy przy 4,75 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here